Aktuell auktion
Sälja på auktion
Köpa på auktion
Vägbeskrivning
Kontakta oss
Villkor
Länkar
Öppettider

Spara som favorit
Auktionsarkiv

Logga in

Användarnamn:
Lösenord:

Registrera dig
Glömt ditt lösenord?

Få nyheter om våra auktioner via e-post.
Skriv in din e-postadress nedan.

Registrera mig
Avregistrera mig

Användning av cookies
Om denna sajt
Copyright
Produktion: PZ-net

Sök efter Del av post

Dölj bild Utr.nr Typ Objekt Utr.tid Utr.pris Klubbat pris  Status   Min lista   Bud
571. Konst Osignerad, fiskargubbe, 47*37, olja på pannå 12:13 150kr 125kr Klubbad Lägg till  Detaljer
572. Konst V. Jespersen, skog med bäck, 67*98, olja på duk 12:13 300kr 150kr Klubbad Lägg till  Detaljer
573. Konst Sandgren, kustparti, 45*65, olja på duk 12:13 200kr 90kr Klubbad Lägg till  Detaljer
574. Konst Kjellberg, vid lokmaskinen, 95*77, olja på duk 12:13 500kr 225kr Klubbad Lägg till  Detaljer
575. Konst A. Weikel, marinmålning, 41*31, olja på pannå 12:14 150kr 125kr Klubbad Lägg till  Detaljer
576. Konst M. Johansson, bäcklandskap, 64*45, olja på duk 12:14 150kr 80kr Klubbad Lägg till  Detaljer
577. Konst Carin Brandels-Engqvist, vattenbärande kvinna, 45*38, olja på duk 12:14 200kr 70kr Klubbad Lägg till  Detaljer
578. Konst Eric Jean, landskapsmotiv, 33*45, olja på pannå 12:14 150kr 60kr Klubbad Lägg till  Detaljer
579. Konst Johansson, kanalbåt, 30*34, olja på pannå 12:15 150kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
580. Konst Max Walter Svanberg, komposition, tryck, 76*59, reproduktion 12:15 150kr 100kr Klubbad Lägg till  Detaljer
581. Konst A. Lundgren, sommartorp, 39*58, olja på duk 12:15 200kr 125kr Klubbad Lägg till  Detaljer
582. Konst Tryck, romerskt hästekipage, 65*93 12:15 150kr 100kr Klubbad Lägg till  Detaljer
583. Konst Inramat foto, Boeing B-314, 57*87 12:16 150kr 80kr Klubbad Lägg till  Detaljer
584. Konst 4 Valdemar Vennersten, komposition, ca 30*37, blandteknik 12:16 300kr 225kr Klubbad Lägg till  Detaljer
585. Konst R. Esbjörnson, båt i hamn, 41*33, olja på pannå 12:16 200kr 90kr Klubbad Lägg till  Detaljer
586. Konst Bertil Hagberg, inramat foto, Sofiero, 100*100 12:16 200kr 300kr Klubbad Lägg till  Detaljer
587. Konst Lars Norrman, eskimå, 55*42, färglitografi 12:16 200kr 175kr Klubbad Lägg till  Detaljer
588. Konst Kasilius, vaktsoldat, 47*36, färglitografi 12:17 150kr 225kr Klubbad Lägg till  Detaljer
589. Konst Sonja Ivarsson, landskap med gård, 67*94, olja på duk 12:17 300kr 50kr Klubbad Lägg till  Detaljer
590. Konst Otydligt sign., vattenrening/Jönköping, 38*70, olja på duk 12:17 200kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
591. Konst Carl Julius, fiskebåt, 50*61, olja på duk 12:17 400kr 275kr Klubbad Lägg till  Detaljer
592. Konst Carl Julius, fiskebåt i hamn, 50*61, olja på duk 12:18 400kr 550kr Klubbad Lägg till  Detaljer
593. Konst F. Carlberg, fiskargubbe, 44*38, olja på pannå 12:18 200kr 125kr Klubbad Lägg till  Detaljer
594. Konst Tryck i förgylld ram, 50*40, reproduktion 12:18 150kr 70kr Klubbad Lägg till  Detaljer
595. Konst Hans Hansson, fiskehamn Malmö, 40*40, gouache 12:18 300kr 225kr Klubbad Lägg till  Detaljer
596. Konst Hans Hansson, motiv fråm Malmö, 45*42, gouache 12:19 300kr 200kr Klubbad Lägg till  Detaljer
597. Konst 2 Sundström, landskap, 32*42, blandteknik 12:19 200kr 150kr Klubbad Lägg till  Detaljer
598. Konst Billardspel och regler, 1927, från Torups slott, 62*49 12:19 200kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
599. Konst Wetterström, småbåtshamn, 46*69, olja på pannå 12:19 300kr 225kr Klubbad Lägg till  Detaljer
600. Konst Lars Norrman, stranden vid Råå, 26*63, färglitografi 12:20 200kr 300kr Klubbad Lägg till  Detaljer

Föregående sidaNästa sida
Sida: 1-30|31-60|61-90|91-120|121-150|151-180|181-210|211-240|241-270|271-300|301-330|331-360|361-390|391-420|421-450|451-480|481-510|511-540|541-570|571-600|601-630|631-660|661-690|691-720|721-750|751-780|781-810|811-840|841-870|871-879
879 objekt

Föregående sidaNästa sida
879 objekt
Utskrift 2009-02-21 ( )