Aktuell auktion
Sälja på auktion
Köpa på auktion
Vägbeskrivning
Kontakta oss
Villkor
Länkar
Öppettider

Spara som favorit
Auktionsarkiv

Logga in

Användarnamn:
Lösenord:

Registrera dig
Glömt ditt lösenord?

Få nyheter om våra auktioner via e-post.
Skriv in din e-postadress nedan.

Registrera mig
Avregistrera mig

Användning av cookies
Om denna sajt
Copyright
Produktion: PZ-net

Sök efter Del av post

Dölj bild Utr.nr Typ Objekt Utr.tid Utr.pris Klubbat pris  Status   Min lista   Bud
516. Konst 3 tryck, Volvomodeller, 15*20 12:00 150kr 175kr Klubbad Lägg till  Detaljer
517. Konst Osignerad, Påve, 48*33, olja på duk 12:00 400kr 550kr Klubbad Lägg till  Detaljer
518. Konst Otydligt signerad kopia, bro, 83*72, olja på pannå 12:00 300kr 100kr Klubbad Lägg till  Detaljer
519. Konst Arne Wallsten, torp, 45*54, olja på duk 12:01 150kr 250kr Klubbad Lägg till  Detaljer
520. Konst Osignerad, landskap med gård, 27*42, olja på pannå 12:01 300kr 475kr Klubbad Lägg till  Detaljer
521. Konst Kopia efter äldre målning, 57*43 12:01 300kr 425kr Klubbad Lägg till  Detaljer
522. Konst Monogramsignerad, borg, 24*33, olja på pannå 12:01 400kr 50kr Klubbad Lägg till  Detaljer
523. Konst Osignerad, marinmålning, 54*83, skador, olja på pannå 12:02 200kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
524. Konst T. Kamaza, landskap, 38*46, olja på pannå 12:02 150kr 175kr Klubbad Lägg till  Detaljer
525. Konst Tor Norling, landskap med hus, 54*66, olja på duk 12:02 300kr 70kr Klubbad Lägg till  Detaljer
526. Konst Monogramsignerad, skogsbäck, 41*32, olja på duk 12:02 150kr 80kr Klubbad Lägg till  Detaljer
527. Konst Osignerad, gubbar i samspråk, 57*79, olja på duk 12:02 300kr 125kr Klubbad Lägg till  Detaljer
528. Konst Monogramsignerad, tallskog, 32*40, olja på duk 12:03 150kr 50kr Klubbad Lägg till  Detaljer
529. Konst Osignerad, blomma, 82*120, olja på pannå 12:03 300kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
530. Konst Osignerad, stilleben, 49*56, olja på duk 12:03 150kr 60kr Klubbad Lägg till  Detaljer
531. Konst 2 tryck, Engelska jaktmotiv 12:03 150kr 225kr Klubbad Lägg till  Detaljer
532. Konst Trätavla, hus, 51*76 12:04 150kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
533. Konst Reinhold, vårens ankomst, 66*92, olja på duk 12:04 300kr 50kr Klubbad Lägg till  Detaljer
534. Konst C.J. Öferbeck, stormigt hav, 34*130, olja på duk 12:04 150kr 50kr Klubbad Lägg till  Detaljer
535. Konst Otydligt signerad, stilleben, 62*32, olja på duk 12:04 150kr 50kr Klubbad Lägg till  Detaljer
536. Konst Hjalmar Linsblom, blomsterstileben, 54*29, olja på duk 12:05 150kr 80kr Klubbad Lägg till  Detaljer
537. Konst Borch, Ebetoft, hus, 55*63, saknar ram, olja på duk 12:05 100kr 175kr Klubbad Lägg till  Detaljer
538. Konst Yrjö Edelmann, 2 tryck 12:05 150kr 90kr Klubbad Lägg till  Detaljer
539. Konst Osignerad, kubistisk kvinna, 51*34, olja på pannå 12:05 300kr 175kr Klubbad Lägg till  Detaljer
540. Konst Jaluis, alpsjö, 41*51, olja på duk 12:06 150kr 50kr Klubbad Lägg till  Detaljer
541. Konst Frede Salling, Parismotiv, 40*30, olja på duk 12:06 150kr 60kr Klubbad Lägg till  Detaljer
543. Konst Paul Holsby, drömfågelns ankomst, 18*23, färglitografi 12:06 150kr 125kr Klubbad Lägg till  Detaljer
544. Konst Thormoud Larsen, komposition, 50*68, färglitografi 12:06 150kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
545. Konst Osignerad, restaurangscen, 39*29, olja på duk 12:07 200kr 150kr Klubbad Lägg till  Detaljer
546. Konst A. Möller, fiskeby, 24*29, färglitografi 12:07 150kr 175kr Klubbad Lägg till  Detaljer

Nästa sida
Sida: 1-30|31-60|61-76
76 objekt

Nästa sida
Sida: 1-30|31-60|61-76
76 objekt
Utskrift 2010-04-10 ( )