Aktuell auktion
Sälja på auktion
Köpa på auktion
Vägbeskrivning
Kontakta oss
Villkor
Länkar
Öppettider

Spara som favorit
Auktionsarkiv

Logga in

Användarnamn:
Lösenord:

Registrera dig
Glömt ditt lösenord?

Få nyheter om våra auktioner via e-post.
Skriv in din e-postadress nedan.

Registrera mig
Avregistrera mig

Användning av cookies
Om denna sajt
Copyright
Produktion: PZ-net

Sök efter Del av post

Dölj bild Utr.nr Typ Objekt Utr.tid Utr.pris Klubbat pris  Status   Min lista   Bud
Klicka för större bild
587. Konst 6 tryck, 1 glas skadat 12:16 100kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
588. Konst Frans Segerholm, 2 oljemålningar, 37*30 12:17 150kr 125kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
589. Konst Mapp med grafiska blad 12:17 100kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
590. Konst 2 tryck, oramade, 30*40 12:17 100kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
591. Konst 1 par tryck, 12*9 12:17 100kr 50kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
592. Konst Frans Segerholm, 2 oljemålningar 12:18 150kr 125kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
593. Konst Georg Wide, reinkarnation, 39*30, litografi 12:18 150kr 50kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
594. Konst Kaselius, komposition45*29, färglitografi 12:18 100kr 650kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
595. Konst E. Wahlgren, fiskebåtar, 36*63, olja på pannå 12:18 100kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
596. Konst Frida Björnsson, blomsterrelief, 32*42, olja på pannå 12:19 200kr 50kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
597. Konst Tryck, kvinna, 51*40 12:19 100kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
598. Konst 2 tryck med fåglar, 30*46 12:19 150kr 50kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
599. Konst Boo, 2 kompositioner, 11*16, färglitografi 12:19 200kr 80kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
600. Konst Otydligt signerad, bondgård, 30*100, olja på duk 12:20 150kr 125kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
601. Konst Monogramsignerad, lantgård, 46*61, olja på duk 12:20 150kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
602. Konst Åke Holm, bibliska motiv, lin. snitt, 19*17 12:20 100kr 325kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
603. Konst Karl Malmström, landskap, 10*29 12:20 100kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
604. Konst S. Kandell, kustparti, 30*40, olja på duk 12:20 100kr 150kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
605. Konst Osignerad, blå komposition, 100*100 12:21 200kr 90kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
606. Konst Bill, komposition, 82*100, olja på pannå 12:21 500kr 400kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
607. Konst Monogramsignerad, sjölandskap, 46*55 12:21 150kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
608. Konst Monogramsignerad, sjölandskap, 46*55, olja på duk 12:21 150kr 50kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
609. Konst G. Arontzon, marsdag, 64*79, ramskada, olja på duk 12:22 300kr 0kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
610. Konst Folke Hellström, stilleben, 33*60, olja på duk 12:22 300kr 400kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
611. Konst Wilhelm Engström, kustbygd, 45*65, olja på duk 12:22 150kr 150kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
612. Konst R. Caldin, fiskehamn, 40*80, olja på duk 12:22 200kr 150kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
613. Konst Civelzon, fåglar, 47*65, olja på duk 12:23 150kr 225kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
614. Konst Otydligt signerad, vinterlandskap, 52*67, olja på pannå 12:23 150kr 60kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
615. Konst Inramat fotografi, hamn, 40*50 12:23 300kr 50kr Klubbad Lägg till  Detaljer
Klicka för större bild
616. Konst Osignerad, stadsvy i natten, 21*27, olja på duk 12:23 150kr 80kr Klubbad Lägg till  Detaljer

Nästa sida
Sida: 1-30|31-60|61-90|91-120|121-146
146 objekt

Nästa sida
146 objekt
Utskrift 2012-06-16 (Stadsauktion)